Verkleden en carnaval
Verkleden en carnaval
Veel kinderen vinden het leuk zich te verkleden of met behulp van simpele attributen een rol te kunnen spelen. In vrijwel elke verkleedkist zit dan ook een dokterssetje, conducteurspet of cowboy-hoed met holster en pistool.
Heb je, bijvoorbeeld voor carnaval, meer nodig?
Dan biedt J/M je twee complete verkleedpakken waarmee je kind verandert in een sneeuwpop of een dalmatiër. Om zelf te maken, inclusief schminkinstructies!
Werkbeschrijvingen
Patroon Sneeuwpop
Patroon Hondenpak
Zo schmink je de Sneeuwman
1. Maak het gezicht wit met witte pancake. Hou de oogleden vrij. Accentueer met een zo goed als droge spons met blauw de wangen en de glimlach.
2. Kleur met een kwast de neus oranje in wortelvorm en omlijn dit met ?donkerder oranje (eventueel rood).
3. Schmink de oogleden donkerblauw. Blijf binnen de wenkbrauwen. Schmink ook een grote glimlach over de bovenlip.
4. Maak verbaasde wenkbrauwen op het voorhoofd. Zet witte stippen onder het oog ter versiering.
Voor een vrolijk sneeuweffect kun je op de wenkbrauwen en de witte stippen zilveren glitters gebruiken.
Zo schmink je de Dalmatiër
1. Maak het gezicht wit met pancake. Maak met een zo goed als droge spons met rose schmink vrolijke blosjes op de wangen.
2. Zet vervolgens de snuit op het gezicht door vanaf de wenkbrauw een vloeiende lijn over de wang naar de mondhoek te zetten. Symmetrisch werken is vrij moeilijk. (Eén kant lukt altijd beter dan de andere). Begin aan de moeilijke kant, dan kun je de andere kant hierop aanpassen.
Vul het gezicht op met zwarte vlekjes. Maak de vlekken onregelmatig van vorm en niet te groot, want dan lijkt je model op een koe.
3. Maak ook de neus zwart en trek een streepje naar de bovenlip. Teken korte snorharen en zet kleine stipjes op de bovenlip. Voeg met rode schmink de tong toe.
Alle onderwerpen over vrije tijd
| 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z | ||
|---|---|---|
Blijf gratis op de hoogte
Ontvang het laatste nieuws en speciale aanbiedingen van J/M in onze wekelijkse digitale nieuwsbrief.
Like, Share & Win!
Stap 1 Like onze J/M Facebook-pagina
Stap 2 Deel de foto
Stap 3 Je maakt nu kans op 1 van de 25 Sonic games voor de Wii!
Geef je mening
De lol van samen koken
Samen koken is erg leuk en het samen opeten is nog leuker. Met dit kookboekje dat als bijlage zit bij het juninummer van J/M (morgen in de winkel) willen we eigenlijk hetzelfde bereiken. We willen inspireren tot gezamenlijk koken & eten. Vanuit de overtuiging dat dit zowel de gezondheid als het gezinsleven ten goede komt.





