Wendy is ontwikkelingspsycholoog en cognitief gedragstherapeut, moeder van twee dochters en werkt al meer dan 25 jaar met ouders en kinderen. Eerst als psycholoog binnen een jeugdzorginstelling en later binnen haar eigen bedrijf Expertisecentrum Leer Positief Denken.
Wendy: “Een goede voorlichting aan ouders is soms net zo effectief als de behandeling van de kinderen zelf. Het gaat niet over ‘je beter leren voelen’ en over welk label je krijgt, maar over gezien worden en handvatten krijgen om daarmee om te gaan."
Haar passie en missie is om kinderen en ouders sterker te maken in een steeds sneller veranderende wereld. Om hen te helpen de veerkracht op te bouwen die ervoor zorgt dat ze overeind kunnen krabbelen bij tegenslag.
"Kinderen hebben hiervoor een ontspannen volwassene nodig die hun zenuwstelsel tot rust kan brengen. Ze willen geen perfecte ouders, want dan moeten ze zelf ook perfect zijn. Ze hebben opvoeders nodig met zelfzorg en mildheid die hen kunnen voorleven hoe ze met stress en uitdagingen om kunnen gaan."
In de moderne tijd, waar psychologische hulp niet voor Iedereen vanzelfsprekend is, focust Wendy met Leer Positief Denken bewust op preventie.
"We doen zoveel mogelijk dingen die helpen."
"Als psycholoog en gedragstherapeut heb ik ruim vijfentwintig jaar ervaring."
"Mijn expertise ligt in opvoedingsondersteuning, angst en stress, ADHD en autisme bij vrouwen, en in het versterken van mentale veerkracht en verbinding."
"Ik wil complexe psychologische theorieën begrijpelijk maken en vertalen in praktische tips, zodat kinderen en ouders handvatten krijgen voor meer zelfinzicht, mildheid en veerkracht."
"Ik ben er het meest trots op dat ik steeds nieuwe manieren zoek om psychologische kennis toegankelijk te maken: via mijn preventieve scholentraining, sociale media en mijn boeken."
"Kinderen hebben geen perfecte ouders nodig, maar ouders die mild zijn, zelfvertrouwen hebben en de verbinding steeds weer proberen te herstellen."
"Ons gezin bestaat uit mijn man, mij, en onze grote jongvolwassen dochters."
"Ik ben sinds 2023 verbonden aan J/M Ouders."